Barista

Staňte se tváří Dallmayr! Připravujte kávu na akcích po celé ČR, šiřte radost a setkávejte se s úspěšnými lidmi. Nabízíme flexibilní pracovní dobu, podporu růstu a odpovídající odměnu. Připojte se k nám a rozdejte úsměvy!

Špičkový servis a práce s prvotřídní kávou

Dallmayr je synonymem pro kvalitu a vášeň pro kávu. Kombinujeme tradiční řemeslo s moderními technologiemi, abychom našim zákazníkům poskytli nezapomenutelný zážitek. Hledáme zkušené a zodpovědné profesionály, kteří budou klíčovou součástí našeho úspěchu a pomohou nám udržet vysoký standard.

Koho hledáme:

Hledáme zkušeného baristu, který se vyzná v přípravě kávy a dokáže pracovat v různých situacích – od prestižních akcí po každodenní catering. Ideální kandidát by měl být zodpovědný, pečlivý a orientovaný na zákaznický servis.

Co budete dělat:

  • Zajišťovat profesionální přípravu a provoz kávového baru na akcích po celé ČR.
  • Připravovat širokou škálu káv a teplých nápojů na nejvyšší úrovni.
  • Prezentovat a školit o kávě nejen zákazníky, ale i nové členy týmu.
  • Vytvářet nové kávové speciality a podílet se na inovacích.
  • Zajišťovat údržbu a servis kávových strojů, materiálu a vybavení baristy.
  • Dodržovat a rozvíjet provozní standardy kvality a precizně pracovat podle pokynů nadřízeného.

Požadujeme:

  • Praxi v oboru barista, výhodou je zkušenost s cateringem nebo na podobných akcích.
  • Výborné organizační schopnosti, samostatnost a spolehlivost.
  • Schopnost efektivní komunikace a prezentace při práci se zákazníky.
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič) a ochotu cestovat po celé ČR.
  • Ochotu neustále se vzdělávat a rozvíjet své dovednosti v oblasti kávy.

Nabízíme:

  • Pravidelná odborná školení a kurzy zaměřené na rozvoj profesionálních dovedností.
  • Služební vůz k dispozici a podpora při cestování na akce.
  • Výhodné zaměstnanecké benefity včetně příspěvku na stravování, slev na firemní produkty a pracovního oblečení.
  • Možnost práce na exkluzivních kulturních, sportovních a společenských akcích.
  • Podpora a zázemí stabilní firmy s dlouholetou tradicí.

Pokud máte vášeň pro kávu, chuť pracovat v prestižním prostředí a podílet se na akcích po celé ČR, přihlaste se u nás.

Zaujala vás pozice?

Pošlete nám životopis a my se vám velmi brzo ozveme.