Account manager

Hledáme energického člověka, který miluje práci s lidmi a rád přijímá nové výzvy. Jako account manažer budete rozvíjet obchodní vztahy, pečovat o naše zákazníky a přispívat k růstu firmy. Nabízíme flexibilní práci, moderní vybavení a služební auto.

Budování silných vztahů a rozvoj podnikání

Naše společnost je synonymem pro kvalitu a profesionální přístup v poskytování produktů a služeb. Spojujeme moderní přístupy s dlouholetou tradicí, abychom našim zákazníkům přinášeli maximální hodnotu. Hledáme zkušené a zapálené obchodníky, kteří budou nedílnou součástí našeho týmu a pomohou nám nadále růst a poskytovat špičkový servis.

Koho hledáme:

Hledáme dynamického obchodníka, který má vášeň pro obchod, rád buduje vztahy a nachází nové příležitosti. Ideální kandidát je zodpovědný, zaměřený na výsledky a má výborné komunikační dovednosti.

Co budete dělat:

  • Aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti v B2B sektoru (firmy, hotely, restaurace).
  • Pečovat o naše stávající zákazníky, budovat s nimi dlouhodobé vztahy a pomáhat jim s rozvojem jejich podnikání.
  • Představovat a nabízet naše kvalitní produkty a služby potenciálním klientům.
  • Sledovat a analyzovat obchodní výsledky, hledat způsoby, jak zvyšovat efektivitu a ziskovost.
  • Pravidelně reportovat své výsledky a sdílet nápady na zlepšení.

Požadujeme:

  • Praxi v oblasti obchodu, ideálně v B2B sektoru.
  • Skvělou orientaci na zákazníka a schopnost identifikovat jeho potřeby.
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti, samostatnost a zodpovědnost.
  • Schopnost efektivně plánovat a dosahovat obchodních cílů.
  • Řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat.

Nabízíme:

  • Možnost práce na hlavní pracovní poměr s možností částečně pracovat z domova.
  • Kvalitní produkty a zázemí stabilní firmy, kterou budete s hrdostí reprezentovat.
  • Atraktivní finanční ohodnocení závislé na vašich výsledcích.
  • Služební vůz, moderní technické vybavení a pravidelná odborná školení.
  • Příležitost pracovat v dynamickém prostředí s možností kariérního růstu.

Pokud máte rádi obchodní výzvy, vášeň pro budování vztahů a touhu rozvíjet svůj talent, přihlaste se k nám! Přidejte se k nám a pomozte nám růst!

Zaujala vás pozice?

Pošlete nám životopis a my se vám velmi brzo ozveme.